W jaki sposób należy stosować Kamagrę?

W jaki sposób należy stosować Kamagrę?

Kamagra jest preparat polecany na problem z potencją. Przymierza mężczyźnie zdolność seksualną. Jest to zamiennik popularnej Viagry. Głównym składnikiem leku jest substancja aktywna nosząca nazwę sildenafil. Zastosowanie środka przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych przenoszących krew do prącia. W tym przypadku jednak konieczny jest bodziec doprowadzający do pobudzenia seksualnego. Opisywany środek zaliczany jest do inhibitorów fosfodiesterazy piątego typu. Nie powinni jej stosować panowie, którzy nie mają problemu z erekcją. Poprawia ona funkcjonowanie organizmu mężczyzny oraz sprawia, że zyskuje on większa pewność siebie.

Kamagra – stosowanie

Wskazany preparat występuje w wielu formach. Zasadniczo powinno się przyjmować jedną tabletkę na 30-60 minut przed stosunkiem seksualnym. Aktywność środka wynosi 6 godzin, choć może być dłuższa. W związku z tym możliwe jest odbycie więcej niż jednego zbliżenia. Może być ona przyjmowana w dowolnej porze dnia. Nie może być jednak zastosowana z dużą ilością alkoholu. Dopuszczalna jest jedna lampka wina. Działanie może być osłabione na skutek spożycia tłustych potraw.

Biorąc pod uwagę fakt, że występuje ona w trzech różnych dawkach, należy skonsultować z lekarzem, która z nich jest odpowiednia dla konkretnego mężczyzny. Jest to istotne, gdyż większa dawka może spowodować wystąpienie działań niepożądanych.

Źródło: https://www.aptekakamagra.pl/