Co pić żeby być zdrowym?

Co pić żeby być zdrowym?

To co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i wygląd… Ale nie możemy o napojach. One również wpływają na naszą kondycję.

Co pić żeby być zdrowym?

Przede wszystkim wodę, to ona jest głównym budulcem naszego ciała. Woda buduje, ale także oczyszcza nasze ciało. Pomaga wypłukiwać z organizmu wszelkie toksyny.

A co z sokami?

Soki są pełne witamin, ale kalorii. Unikajmy tych, które są sztucznie dosładzane. Możemy rozcieńczyć je wodą, dzięki temu nie będą takie słodkie… A gdy chcemy pić na prawdę zdrowe soki, to zróbmy je sami. Wtedy będziemy mieli pełną kontrolę nad tym co pijemy.

Na ciepło

Od czasu do czasu każdy z nas ma ochotę na coś ciepłego do picia. Kawa czy herbata same w sobie są zdrowe i niskokaloryczne. Szkodzą nam przede wszystkim dodatki takie jak cukier, śmietanka czy różnego rodzaju syropy smakowe.

Jeśli chcemy dodatkowo oczyścić nasz organizm wybierzmy zieloną herbatę. Jej prozdrowotne właściwości znane są od tysięcy lat. Zielona herbata przyśpiesza nasz metabolizm, dlatego powinny ją pić osoby które walczą z dodatkowymi kilogramami.